Recenzie Dell

Overený zákazník Notebooky-DELL.sk Overený zákazník

Pridané: 14. septembra 2015

(naposledy upravené 14. septembra 2015)

Zakúpený v Notebooky-DELL.sk

Super vecička.

Pridané: 5. septembra 2015

Zakúpený v Alza.sk

• kvalita obrazu a profesionálna kalibrácia rovno v továrni, ktorá je vhodná najme pre ludí ktorý pracujú s fotkami alebo grafikou.
  • pomerne úzke predelenie medzi dvoma monitormi ak stoja vedľa seba.
  • po dvoch týždnoch používania som na žadne neprišiel

Produkt je vhodný na pracu s fotografiami skrze prednostnej kalibrácii farieb rovno v továrni. Tento monitor je vhodný na to aby sa spojil s rovnakým monitorom a tak sa vytvorí pracovná plocha o dĺžke viac ako jeden meter a jej predelenie v strede je dosť malé skrze veľmi úzkeho rámu. Aj napriek týmto super špecifikáciam patrí tento monitor medzi pomerne lacné kusý čož je viac ako výborné.

Pridané: 16. augusta 2015

• design
  • konektivita
  • flexibilita a stabilita stojanu
  • dostatočne nízka minimálna hladina jasu
  • flicker-free
  • bez vstavaného reproduktora

výborný monitor

Pridané: 5. júna 2015

• super monitor
  • stále na ňom visí frajerka, takže som sa naň ešte poriadne nedostal

Monitor som vyberal na základe odporúčania iných zákazníkov a internetových recenzií. Funguje na ňom všetko ... chýby, na ktoré narazili niektorí iní majitelia ma buď obišli, alebo sú odstránené

Overený zákazník SHARK.sk Overený zákazník

Pridané: 24. apríla 2015

Zakúpený v SHARK.sk

• možnosť rozširenia monitora - 2ks externe monitory vedľa seba (vyskúšané)
  • dostatok portov
  • nespozoroal som žiadne spomalenie
  • 4k výstup - netestované nemám taký monitor
  • Ak chcete puživať iba externý monitor cez D3100 bute to trvať dosť dlho kým po vypnutí nabehne - cez minútu- (pripojené k DELL XPS13 -9343) - po režime spánku funguje HDMI okamžite. (Dalšia možnosť je prihlasiť sa zadaním hesla naslepo alebo nepoužívať heslo - pri štarovaní nabehne HDMI a teda aj monitor do pár sekúnd)
  • Infrared USB klúč (Polar) ktorý nefungoval koli tomu že "USB2 zariadenie je zapojeé do USB3 portu" (XPS13 nema USB2) nefunguje ani v D3100 aj ked má 2ks USB2 - chybové hlásenie zostalo rovnaké
  • na takéto malé zariadenie hrubý a zbytočný 3 žilový napájací kábel.

zatiaľ spokojný, konečne dostatok portov a ked balím našinku na cesty odpájam len jediný USB kábel plus napájanie a idem.

Overený zákazník INGRAM Overený zákazník

Pridané: 22. februára 2015

Zakúpený v INGRAM

• 1980x1200
  • stojan s mnohými možnosťami nastavenia.
  • pekný dizajn & spracovanie
  • tenký okraj pre prípadné multi-monitorové rozloženie
  • kvalita obrazu vás nezrazí z nôh
  • odozva je na hranie... na hrane akcepotovateľného

Fajn monitor pre každého, kto chce za cca 250-270 eur monitor na všeobecné použitie. Znesiteľné odozvy na občasné hranie aj napriek použitiu IPS panelu, gamut sRGB na grafiku (na printy sotva, ale webdizajn a všeobecne všetko, čo sa niekedy zjaví len na obrazovke je ok).

Monitor je dodávaný s veľmi slušným, masívnym a stabilným stojanom, ktorý dovoľuje naklápanie, otáčanie a režim na výšku. Dizajn a spracovanie vo všeobecnosti dobré.

120 pixelov na výšku naviac oproti FullHD ocenia najmä tí, ktorí na monitore budú pracovať - vo Photoshope budete mať o trochu viac miesta na nástroje, čo o čosi zvýši pohodlie

Dva monitory som zatiaľ neskúšal, ale tenký okraj displeja sľubuje dobré výsledky.

Kvalita obrazu je fajn, monitor je od výroby nakalibrovaný na akceptovateľnú presnosť vrámci cenovej kategórie.

Overený zákazník EDIS Overený zákazník

Pridané: 14. decembra 2014

Zakúpený v EDIS

• Vyborny obraz, moderny dizajn, jednoduche ovladanie.
  • Bez zvuku, ale to som vyriesil soundbarom Dell AC 511.

Monitor je od vyroby nakalibrovany. Pomer 16:10 je idealny na pracu.

Pridané: 28. júla 2014

Zakúpený v Alza.sk

• lahucky, idealne pre cestovanie
  • dlhy kabel
  • kompatibilny s Dell Latitude E7240
  • chyba kabel do elektriny

Hladala som kompatibilnu cestovnu nabijacku k Latitude E7240, odporucal mi to technicka podpora Alzy.

Dell 592-11807, 37VJ4 - originálny

Dell 592-11807, 37VJ4 - originálny

Overený zákazník NajOffice.sk Overený zákazník

Pridané: 17. júla 2014

(naposledy upravené 17. júla 2014)

Zakúpený v NajOffice.sk

• Kvalita tlače na vysokej úrovni.

Pre tlačiareň DELL V525W

Pridané: 1. novembra 2013

Zakúpený v Gigastore

tovar som si vybral kvoli cene
produkt sa mi pouziva k mojej spokojnostiodporucal by som ho aj ostatnym lebo ma dobry obraz

Pridané: 9. júla 2013

(naposledy upravené 9. júla 2013)

Zakúpený v Gigastore

• vynikajúci obraz, perfektné rozlíšenie, nie sú vidieť žiadne pixely voľným okom, efektivita práce pri zobrazovaní dvoch stránok A4 vedľa seba, výhodná cena oproti porovnateľným modelom, zatiaľ som spokojný
  • pre niekoho môže byť veľkosť zobrazovaného obsahu až príliš malá, dá sa však samozrejme nastaviť zväčšenie

kvalitatívny skok oproti monitorom s full hd rozlíšením

Overený zákazník Smart Computer Overený zákazník

Pridané: 2. júla 2013

Zakúpený v Smart Computer

Som spokojný

Anonym Anonym

Pridané: 15. júna 2013

• nemame ho zatial
  • .-

zatial ho este nemam ale keby cena klesla este o 100 ecok dole tak ja a kamarati hned vykupime -.-

Pridané: 12. júna 2013

Zakúpený v Gigastore

Vyborny pomer kvalita vs. cena

Pridané: 4. mája 2013

Zakúpený v Gigastore

perfektna praca z foto, dobra reakcia aj na hry

Overený zákazník www.tovarkuvam.sk juraj

Pridané: 13. apríla 2013

Zakúpený v www.tovarkuvam.sk

• brutálne rozlíšenie 2 560 x 1 440 !!!
  • trojročná záruka
  • veľmi malá veľkosť pixela - super hustota
  • veľmi dobré podanie farieb a pozorovacie uhly
  • konečne neblikajúce LED podsvietenie!
  • tlačidlá sa stláčajú veľmi ľahko
  • ľahko polohovateľný stojan - celkovo DELL robí dobré stojany
  • display port
  • cez HDMI nemožno prevádzkovať plné rozlíšenie (treba použiť DVI alebo dokúpiť Display port)
  • pri veľmi tmavej obrazovke s veľkým podsvietením vidieť nerovnomernosť podsvietenia po krajoch - toto je ale typické pre takmer všetky IPS monitory

Vzhľadom na parametre a cenu sa jedná jednoznačne o jeden z aktuálne najlepších monitorov. Priamo ho môžem porovnávať s mojim druhým monitorom - Dell U2412M (24 palcový s rozlíšením 1920 x 1200 - teda pomerom strán 16:10). Napriek tomu že tento má až 27 palcov, výška obrazovky (bez rámu) oboch monitorov je tamer taká istá (rozdiel cca 6 mm v prospech 27"). Rozdiel v rozlíšení na výšku je však až 1440 - 1200 teda 240 pixelov. Monitor má teda brutálnu hustotu bodov (alebo inak povedané, veľmi malú veľkosť bodu), čo mu pridáva na profesionálnosti a môj druhý 24" vyzerá vedľa neho ako hračka :). Z veľkej hustoty plynú ale aj nevýhody - všetko je totiž menšie a tak nemôžete sedieť od neho príliš ďaleko. Farebné podanie tohto 27" Dellu je výrazne lepšie ako jeho menšieho brata.

Čo sa týka veľkosti obrazovky - je fakt veľmi veľká a som si istý, že väčší monitor už nechcem. Pomer strán 16:9 je perfektný! Hlavne na seriály (ktoré sú v 16:9) ale aj filmy, je to radosť niečo pozerať na takej veľkej obrazovke. Čo sa týka práce na PC, je to jednoducho radsoť - či už ide o písanie vo Worde (pri 100% zoome sa zmestia tri A4 vedľa seba), programovanie (je vidieť kopu riadkov a bez problémov dve okná so zdrojákom vedľa seba), prezeranie obrázkov atď...

Čo sa týka nevýhod, môžem spomenúť iba nerovnomernosť podsvietenia. Tú ale vidieť iba pri veľkom jase pri čiernom okne a slabom osvetlení v miestnosti. Pri bežnej práci na PC či pozeraní hocičoho farebného nieje nič vidieť iba krásne farby.

Ešte by som spomenul jeden "problém". Zobrazenie bielej bolo po zapojení veľmi "nebiele", také až žltohnedošpinavé. Napravilo sa to však zmenením teploty farby v nastaveniach grafickej karty - z 6500K na 8000K.
Inak vzhľadom na veľmi veľké rozlíšenie, môže mať staršia či málo výkonná grafická karta problém napríklad s plynulým skrolovaním na webe...

Každopádne monitor sa ukázal ako vynikajúca kúpa a môžem ho len odporúčať.

Zobrazujem 341 - 356 zo 356 recenzií 1...14 15 16 17 [ 18 ]